Gay Sinemasında Dağıttılar Beni

Merhaba, adım Sefa, aslen Antalya’lı değilim ama 7 yıldır burada yaşıyoruz. Bu anlatacağım olay olalı iki yıl oluyor. O zamana kadar tam bir ilişkim olmadı, yani tam olarak bir erkek tarafından sikilmemiştim. Lise döneminde arkadaşlarımın götüme ufak tefek sürtünmeleri, ittirmeleri, azda olsa girmeleri olmuştu, ama sikiş bile denemeyecek ilişkilerdi bunlar. Yine de kendimi kadın gibi hissetmeme neden olmuştu. O dönemde iki ayrı arkadaşımla böyle şeyler yaşarken onlar hep benim kocalarımdı, ben de onların karılarıydım. Bana, “Sen benim karımsın!” denmesi çok hoşuma gidiyordu. Arkadaşım beni sevip okşarken sürtünürken, bana, “Karıcığım, kadınım!” dedikçe, ben de ona, “Kocacığım!” derdim.

Bundan iki yıl önce ailemle tartışmıştım. O gün akşam üstü evden çıkıp çarşı merkezinde biraz dolaştım. Saat 21:00 civarı, bilmeden gayların girdiği parka girmişim. Yan taraftaki bankta götünü okşayanlar, sikini okşayıp bana göstermeye çalışanlar oldu. Derken 60’lı yaşlarda bir adam gelip yanıma oturdu. Babacan, iri yarı biriydi. Biraz havadan sudan konuştuk. Bu arada eli hep sikindeydi, pantolon üstünden sikini okşuyor, sıkıyor, düzeltir gibi yapıp kalkık olduğunu bana gösteriyordu. Saat 23:00 falan olmuştu. Adam, “Hava soğumaya başladı, nerede oturuyorsun?” dedi. Ailemle tartıştığımı, moralimin bozuk olduğunu söyledim. O da, “Evim yakın, gel gidelim, çay içer, birşeyler yeriz, yalnız yaşıyorum ben de!” dedi.

Adamın beni sikmek istediğine emindim, bunu ben de hem istiyor hemde korkup güvenemiyordum. Ama evden çıkarken üstüme bir şey almadığımdan üşümeye de başlamıştım. Adamın ısrarı üzerine 15 dakika sonra evindeydik. Adam, “Ben çay koyayım!” deyip mutfağa geçti. Ben de adamın odasına göz gezdirdim. Odada geniş bir yatak ve yatağın dayalı olduğu duvar tamamı ile pørnø dergilerden koparılıp yapıştırılmış, hemen hemen hepsi göt sikişli resimlerle doluydu. Çoğunluğu kadın erkek sikiş resimleriydi, ama erkek erkeğe ve travestilerle sikiş resimleri de vardı.

Ben ilgiyle resimlere bakarken, ensemde adamın nefesini hissettim, bir elini götüme atıp okşayıp, avuçladı ve kısık sesle, “Çok güzeller, değil mi?” dedi. İrkilmiştim, ona döndümde yüzyüze geldik. Beni kendine cekip dudaklarıma yumuldu. Onu biraz ittim. Adam, “Tamam canım, sakin ol, korkmana gerek yok, istemiyorsan yapmam, ama ben o iş için geldin zannettim!” dedi. Pantolonunu çıkartıp şort giymiş, önünde siki dimdik belli oluyordu. “Deneyimin yok mu yavrum?” dedi. “Yok sayılır, arkadaşımla bir şeyler oldu, ama tam değil!” dedim. O da, “Ama isteklisin, olmasını istiyorsun, değil mi?” dedi. Cevap vermedim. Yine sarıldı, dudaklarıma yapıştı, elleri kalçalarımda, uzun uzun öpüştük, götümü okşadı, avuçladı. Yalan yok, aldığım zevkin haddi hesabı yoktu.

Dudaklarımı öpmeyi bıraktı ama beni bırakmadan, “Korkma, benimki çok kalın değil, seni öyle güzel bozacağım ki, devamlı isteyeceksin yavrum!” dedi. Benş kendi elleriyle soydu, kendi de soyundu. Uzun ama kalın olmayan bir siki vardı. Az daha öpüştükten sonra beni domaltıp, canımı fazla yakmadan sikini soktu götüme. Ve sikmeye başladı. Acıdan çok zevk alıyordum. Adam götümün darlığına fazla dayanamadı içime boşaldı. O boşalmıştı ama ben doymamıştım. Bir saat sonra daha uzun bir posta daha sikti. Ben gitmek için giyinirken, “İstediğin zaman gel yavrum, evin yerini öğrendin nasıl olsa, yarak yemenin tadını da aldın, zevkle sikerim seni!” dedi. Giyinip adamın evinden çıktım.

Olanlara inanamıyordum, sanki kişiliğimi bulmuştum. İyiki o akşam ailemle kavga etmişim, iyiki bilmeden o parka gitmişim, iyiki adama kendimi siktirmişim. İki gün zor durdum ve yine gittim. Adam çok sevindi. Bu sefer daha uzun sevişip iki posta daha sikildim. Bu böyle 5-6 defa tekrar etti. Son sikiştiğimizde adam bana bir sinemadan bahsetti. O sinemada çok oğlan bulduğunu, hatta orada sigara içmek için karanlık iç içe iki odanın olduğunu, orada çok rahat sikişildiğini söyledi. Çok merak etmiştim, “Nasıl anlaşıyordunuz ki?” dedim.

O da, “İçerde film oynarken sikiciler siklerini çıkartır, yanına oturur, çıkartmasa da dizini dizine sürtmeye başladığında çıkartır, senin eline verir. Sikilecek olanlar sikini çıkartmaz, o zaman sikiciler anlar onu sikeceğini, orada eline verir, oradan çıkartıp dediğim kısma gçtürür. İç içe iki odanın girişi uzundur, içerdeki oda daha karanlık, seni orada domaltır geçirir. Ama gelen giden olur, korkma onlar da sikicidir, yada sikilmek isteyen de sana yakın bir yerde durur ve o da sikilir. Ama oğlan buldular mı pek bırakmazlar, siken çekilir çekilmez öteki gecirir!” dedi.

Kafama takılmıştı, hiç bilmediğim o ortama nasıl gireceğimi bilmiyordum. Sabah duş yaptım, götüm zaten tertemiz, bir gömlek ile eşofman altı giydim, içime hiç bir şey giymeden gittim. Sikmek isteyen olursa kemer açmakla uğraşmadan çabucak eşofmanı indirebilirdim. İçim heycan dolu, titreye titreye gittim o dediği sinemaya. Saat 14:00 idi, çünkü sikicim (o saatten sonra daha kalabalık oluyor) demişti. Bir de (sikiclerin hemen hemen hepsi olgun) demişti, onun için biraz rahattım. Bilet alıp aşağı inerek film oynan salona girdiğimde heycandan düşecektim. Hemen sağ tarafımda duvar dibinde boş olan bir yere oturdum. Karanlıkta ilk koltuğa değil ikinciye oturmuşum. Filmde bir kadını iki erkek sikiyordu, biri ağzından, biri götünden. Kalbimin atış sesini bile duyuyordum, o derece heycanlıydım.

Az sonra biri gelip oturdu yanıma, ama adamı beğenmedim, 35 yaşlarında falandı. Az sürtünmeye çalıştı, dizimi çektim. Sikini tutturmak istedi, elimi çektim. O gitti, başka biri geldi. Onu da beğenmedim. Ama üçüncü gelen adam beni evine götürüp siken gibiydi, yaş olarak da yapı olarak da benziyordu, hatta ilk anda o zannettim. Adam anında dizini dizime dayadı, işte olmuştu. Az sonra da sikini çıkartıp elime verdi. Ama o neydi öyle? Kalın bir siki vardı, avucuma zor sığıyordu, korkmuştum. Adam elini arkaya uzatıp sırtımdan bastırdı, beni öne eğip, elini arkadan eşofmanımın içine soktu. Az yana döndüm, parmağını götüme soktu. Ohhhhh, süper bir andı. Adam deliğimi parmakla sikerken, ben de adamın sikini okşayıp sıvazlıyordum. Adam sonra ikinci parmağını da soktu götüme ve öbür eliyle başımdan bastırıp, sikini ağzıma almamı istedi. Birkaç defa sikiciminikini almıştım, onu da aldım ağzıma, ama inanın çenem ayrılıyordu. Çok uzun değildi, ama çok kalın, tertemiz bir siki vardı. Başımın arkasından bastırıp gırtlağıma kadar sokuyordu.

Biraz emdirdikten sonra, sanki karısıymışım gibi, “Hadi kalk, sigara içilen odaya gidelim, güzel götüne geçireyim sikimi!” dedi. Ben de, “Çok kalın sikin!” dedim, ama elimden tutup kaldırdı, birlikte çıktık. İlk defa gittiğim için onun peşinden gidiyordum. İlk odaya girdiğimizde karanlık olmasına rağmen birkaç kişinin orada sigara içtiğini gördüm. Geri dönüyordum ki, adam yine elimden tutup içeri sürükledi ve “İlk defa mı geliyorsun?” dedi. “Evet!” dedim. “Rahat ol, buradaki herkes bu iş için burada!” dedi. Beni içerideki kapısız camsız yerin duvar dibine çekip, “İndir eşofmanını!” deyip arkamda yerini aldı. Kolay girsin diye deliğimi tükürükledim ve adamın sikini kendim sokmak için tuttum. Ama adam elimi çektirdi ve götüme dayadığı gibi yüklenmeye başladı. Siki götüme girdiği an çok canım yandı, ileri kaçıyordum ki, yanlarımdan tutup hızla kendine çekti. Taşaklarına kadar gecirmişti, ben kurtulmaya çalıştıkça köklüyordu…

Etrafımızda 3 kişi daha belirdi. Beni sikmekte olan adam yanında dikilene, “Sok şunun ağzına, ne bekliyorsun, çok dar yiyemiyor, acısını unuttur!” dedi. O da hemen ağzıma soktu, siki zaten dışardaymış. Ağzımla götümün aynı anda sikilmesi daha da zevk vermeye başladı. Beni sikmete olan adam biraz sikiyor, çıkartıyor, götümü avuçluyor, parmağıyl deliğimi okşuyor, sonra yine sikini sokuyordu. Şahane sikiyordu, canımı yakmıştı ama değerdi o sike. Beni sikmekte olan adam boşalmayınca, ağzıma veren başımı sıkıca tutup ağzıma boşalmaya başladı, sikini ta gırtlağıma kadar soktuğu için nefes almak için yutmaya başladım ve midem bulanıyordu. O ağzımdan sikini çeker çekmez başka biri soktu ağzıma. Beni sikmekte olan adamınsa boşalma derdi falan yoktu, sanki yatakodasında evinde siker gibi çok rahattı, az sikip çıkartıyor, okşuyor, bekliyor, yine sokuyordu.

Ağzımı siken ikinci kişi de bolaıp çekilince biraz doğruldum ve arkamdaki adama, “Yeter artık, boşal!” dedim. O da beni kendine çekip, “Dur yavrum, sen buranın oğlanı değilsin, daracık deliğin çok tatlı, verdiğin zevki burada hiç bir ibne veremez, bak keyfine, yoksa sikimi beğenmedin mi?” dedi. “Sikin çok güzel, ama gelen çok!” dedim. Adam da, “Ne güzel, em işte!” deyip yine sırtımdan bastırıp eğdi ve sikmeye devam etti. O boşalana kadar 3 kişi daha ağzımı sikti. Nihayet beni sikmekte olan adam da boşalıp, içimi dölleri ile doldurdu. Sikilmekten mutluydum, ama orası o kadar uzatılacak yer değildi. Sikini içimde inene kadar tuttu ve kalcalarımı kopartırcasına sıkıp okşadı. Sikini götümden çıkartınca da beni kendine çevirdi ve “Gitme, bir posta daha sikeyim!” dedi. Ona, “Tamam kalayım, ama çok uzatıyorsun, burası yeri değil!” dedim. “Biliyorum yavrum, ama yerim yok, yoksa seni akşama kadar durup dinlenip sikerim, sen sikilmeye, ben göte doyarız, ama götürecek yerim yok!” deyip gitti.

O gider gitmez başka biri geldi, arkama geçip götümü okşamaya başladı. Eşofmanımı indirdim, götüme bir defada kökledi ve sikmeye başladı. Ne kadar güzel bir ortamdı yaa, siken de sikilen de sanki evde sikişir gibi rahattı. Çok sürmeden o da döllerini içime akıttı. Toparlandım, bir sigara içip tekrar salona geçtim, bir yere oturdum. Beni uzun uzun siken adam beni görmüş, oturduğu yerden kalıp yanıma geldi. Oturur oturmaz sikini anında elime verdi. Siki çok az kalkmıştı. “Benden sonra kaç kişi sikti?” dedi. “Bir kişi!” dedim. “Çok güzel dar deliğin var yavrum, bir yer olsa seni saatlerce doya doya sikerdim, ama yok gerçekten!” dedi. Az sonra başka biri dah gelip öteki yanıma oturdu. Yanımdaki onu tanıyormuş, aralarındaydım. Ona, “Neredesin, uzun zamandır görünmüyordun, senin yer vardı değil mi?” dedi. O da, “Var!” dedi. Adam da, “Az önce siktim bunu, şahane daracık delik var, yerin uygunsa götürelim mi bunu?” dedi. O da, “Olur!” dedi.

Üçümüz birlikte çıktık. Adamım eski virane evine gittik. Gece saat 12’ye kadar öyle bir sikildim ki, deliğim sızlamaya başladı. Ama çok güzel sikildim. Artık üç sikicim var, üçü de birbirinden harika. Siklerinizden öpüyorum 🙂

Leave a Reply

afyon escort kütahya escort