Ablam ile harika bir gece yaşadık

Ablam Damla çok da güzel olmayan ama diri vücudu olan bir kızdı.22 yaşında üniversitenin hemşirelik bölümünden mezun oluyordu.Ben de bu sene üniversite sınavına girmiş sonuçların açıklanmasını bekliyordum. Mezuniyet töreni eskişehirde bir spor salonunda yapıldı.Damla bütün eşyalarını toplamış, arabaya koymuştuk. Törenden sonra İstanbul a doğru yola çıkacaktık. Annem ve babam ertesi günü çalışıyorlardı. Dizlerinin bir karış üstünde siyah pudra ir elbise giymişti. Ayağında stelettolar bacaklarına ve kalçasına ayrı bir hava katmıştı. Çok ağır olmayan bir makyaj ama bir koyu renk bir ruj etli dudaklarını ortaya çıkarmıştı. Kokusu muhteşemdi. Sarıldığımızda ince belini kavramak beni çok tahrik etmişti. O kadar güzel kızın arasında ben gözümü ablam Damla?dan ayıramıyordum.Annem ön koltuğa oturmuş, ben şöförün arkasındaki koltuktaydım. Bir süre sohbet etikten sonra ^ay ben öldüm bu gün ayağımda topuklularla koşturmaktan^ diyerek ayağındakileri çıkartıp ayaklarını benim kucağıma uzattı. Hafifçe terlemişti ayakları. ( arda cım biraz ovsana ablam yaa ) dedi. bEnim canıma minnetti. Pedikürlü ayakları ojeli tırnakları vardı. Ayaklarını birer birer elime alarak ovmaya başlamıştım. Zaten kısa olan eteği biraz daha sıyrılmıştı ve gecenin karanlığında ışık vurdukça baldırlarını görebiliyordum. Çok sertleşmiştim. Ben ovarken uyuya kaldı. Annem arabadaki ince pikeyi gösterek ablamın üstüne örtmemi söyledi. dedi. Ablamın ayakları kucağımda pikeyi örttüm üstüne.ve bir kısmını da kendi üstüme örttüm. Ama aklım hala ablamdaydı. Dudakları ne kadar da seksiydi. Ayakları araba sallandıkça sertleşen sikime değiyordu. Annem de uyuduğunda ben dayanamadım. Babamın görmesi mümkün değil ne de olsa diyerek pikenin altından sikimi çıkardım. Ve ablamın ayaklarına sürtmeye başladım. O kadar derin uyuyordu ki fark etmedi bile.
Elime bir peçete aldım ayaklarına sürte sürte boşaldım. Peçeteyi camdan dışarı attım ve toparlandım. Otoyola girmek üzereydik ışıklı yolda hiçbir şey saklayamazdım.Yaz tatili devam ediyordum. Damla yakınlarda bir hastane ile anlaşmıştı. Hastane tadilatta olduğu için işe başlamasına bir iki ay daha vardı. Evde beraber bol bol vakit geçiriyorduk. Onu yalnız bırakmak istemiyor sürekli çevresinde dolanıyordum. Her hareketini her frikiğini yakalıyordum. Ablam damla artık hayatımın odak noktası haline gelmişti.Bir gün yürüken sektiğimi gören ablam dedi. < yok bir şey abla> dedim. dedi. Utana sıkıla < abla kıl dönmesi yada çıban gibi bir şey var kasığımda, ağrıyor > dedim.-ben hemşiyeyim açsana bakayım dedi.—abla utanırım kötü yerde dedim.-oğlum biz bu konuları işlerken çok gördük merak etme,hem ben hemşireyim utanılmaz benden aç bi bakayım ona göre doktora götürürüm dedi. Tamam diyerek kabul ettim. Yatağa uzandım şortumu indirdim ablamda ilk yardım çantasını getirdi. Abla baxerı indirmiyim düğmesini açayım ordan bak dedim. Tamam hadi aç bakalım dedi. Baxer düğmelerini çözdüm ve yara olan yeri açtım ablama. Hımmm dedi.. sen burayı jiletle alırken sivilce varmış oda tam kıl köküne gelmiş öyle kal bekle dedi. Heyecanlanmıştım. Ablam eline enjektör iğnesni alıp yaraya batırdı. Ve ordaki iltihabı çıkarırken sıktı canım acımıştı ama garip bir zevk alıyordum. Ablam tam sikimin kökündeki yara ile uğraşıyor ve bunu yaparken de eli ister istemez baxer üstünden de olsa sikime değiyordu. İlk açarken utançdan küçülen sikim hacim kazanmaya başlamıştı. Ablam iltihabı sıkmış kıl kökünü cımbızla almıştı. Burayı kapamamız lazım çıkar baxerı dedi. Neee hayır dedim. Offf be arda amma utangaçsın. Hadi yoksa daha kötü olur dedi. Tamam arkanı dön dedim. Gülerek tamam gerizekalı dedi. Kafasını çevirdiğinde ben baxırımı indirdim ve sikimi elime alarak kamufle etmeye başladım. Ablam gayet normal bir şekilde yarayı temizledi ve bantladı. Ben iyice ereksiyon olmuştum. Artık elime sığmıyordu.
Ne o len.. ablana mı halleniyon dedi gülerek. Abla napıyım yaaa utandırma beni dedim. Hadi hadi kalk.. normal böyle şeyler senin yaşında dedi. Ortalığı toparlarken bende bi taraftan elimle kapamaya çalışıyor diğer taraftan da giyinmeye çalışıyordum.Ertesi gün odama geldi. Elinde yine ilk yardım seti –hadi bakalım pansuman saati dedi. Abla gerek yok dedim ama hadi hadi çıkar dedi. Bu sefer daha rahat bir şekilde uzandım ve şortumu ve baxırımı beraber indirdim. Ooo arda bey, bakıyorum utanmanız geçmiş dedi gülerek.. hadi abla yaa dedim.. dalga geçme.. sikimi başından tutarak kenara çektim. Yine sertleşiyordum ki ablam eski pansumanı sert bir şekilde çekti.. kasıtlı yapmıştı.. ahhh diye bağırdım acıdı? acısın banane dedi. Düzgün tut şunu.. tekrar sildi temizledi ve daha küçük bir pansuman yaptı.artık gerek yok iyileşmiş. Ama bir süre kıllarını kesme tekrarlamasın dedi.Bu yaşananlar ablamla aramda bir devir oldu.artık daha rahattım ablamın yanında. Ereksiyonumu saklamıyor kıyafetim sorun olmuyordu. Evde yalnız olduğumuz dönemlerde baxerla geziyordum. Banyoya girip çıkarken bile çok rahattım. Ablam da hiç garipsemiyor gayet rahat davranıyordu. Arda nasıl oldu yaran ablam iyileşti mi? Dedi birgün. Evet ala ama bir bak istersen dedim. Kanepede oturmuş kitap okuyordu. Gel göster dedi. Karşına geçtim ve indiriverdim her şeyi. Ohaaa dedi.. bu kadar rahat olma istersen sonra da gülmeye başladı. Sikimi hafifçe dokunarak kenara çekti. Bu beni delirtmeye yetmişti.
O yaraya bakana kadar benimki dimdik oldu. Önce sikime onra yüzüme baktı. Arda bi siktir git şurdan dedi..ama kızmamıştı?Bir akrabamızın düğünü için amcamlar bizde kalacaklardı.Cuma akşamı geldiler. Yemektir sohbettir derken yatma vakti geldi. Annem ablamı benim odaya gönderdi.Ablamın yatağına amcamlar yatacaktı. Ablam elinde geceliklerle geldi. Arda gözünü kapa üstümü değiştircem dedi. Gözümü kapadım ve gecelik olan şortlu tulumunu giydi. Kısacık şarto olan kısa kollu göğüsten düğmeli bebek zıbını gibi bir şeydi. Biraz odamda oturup film izledikten sonra tek kişilik yatağa yattık. Oraya dön buraya dön yerleşemedik bir türlü. Yatağın ortası da hafif çökük olduğu için bizi ortaya topladı yatak. En sonunda ablam cenin pozisyonunda arkasını döndü. Bende arkasına yanaştım.kolumu yastığa doğru uzattım ve yattık. Ama ben uyuyamıyordum. Yatağın ortasına geldikçe ablama dayanıyordum. Arda bi rahat dur artık artık dedi ablam. Abla napıyım yatak rahatsız dedim. Tamam yanaş biraz daha dedi be nem ablama arkadan sarıldım. Yüzüm ensesinde kokusunu içime çekerken sikim yine kazık gibi oldu. İnce tulumun içinden bedeniin sıcaklığını alıyordum.iç çamaşırlarını çıkarmamıştı ablam.Kalçasına hafifçe bastırdım. Heyecandan nefesim kesliliyordu. Arda sen bi tuvalete git gel istersen dedi ablam. Uyayamayacaksın.. ama şeyy? özür dilerim derken özür dileyecek bir şey yok.. normaldir. Ama git rahatlat kendini.. sen de uyu beni de uyut dedi.Kalktım ve ablamı düşünerek 31 çektim. Tekrar geldiğimde ablam uyumuştu.ben de sarılarak uykuya daldım.Ertesi akşam yine yatma vakti gelince ben yatağa girmeden ablam bana ardacım sen hadi bi tuvalete git gel dedi. Gittiğimde banyo doluydu. Giremeden geri geldim. Ne çabuk döndün dedi. Bu kadar erken mi boşaldın diyerek güldü bana ablam. Yok yaa banyo doluydu giremedim dedim.
Tamam hadi gel yat dedi. Ve dün akşamki pozisyonu aldı. Ama bu akşam sütyen yoktu. Çıkarıp sandalyemin üstüne koymuştu. Ben yine sarıldım ve yine sikim kalktı. Arda bi sahip şuna artık yaa dedi. Yastık mı koyalım aramıza.. olabilir dedim. O sırada banyonun kapısı açıldı. Ben gidiyorum gelene kadar sen uyu dedim. Sandalyeden ablamın sütyenini aldım bayoya girdim. Sütyeni koklamaya başladım sıcaktı. Hafifçe ter ve ten kokuyordu. Çok büyük değildi. Çok geçmeden şiddetle boşaldım. Odaya girdiğimde sütyeni eski yerine koydum. Ablam ince bir yastık almış arkasına koymuştu. Yattım sarıldım.. bu ne dedim.. uyu artık dedi bana? sütyenimi kirletmedin dimi diye de sordu..haa hayır.. diyeildim sadece.. sabah uyandığımda ablam sırt üstü yatıyordum. Bende onun göğsüne kafamı koymuş ve sarılmıştım. Tulumunun düğme aralarından göğüsleri görünüyordum dokunmak istedim ama cesaret edemedim. Sikim yine dimdikti. O sırada annem kapıyı vurdu ve hadi kalkın artık,kahvaltı hazır dedi. Ben uyma marasına devam ederken ablam uyandı ve yataktan bana sarılarak çıktı. Benim uyuduğumu zannetti ve tulumunu çıkardı. Arkası bana dönük olduğu için göüslerini göremedim ama arkadı tül kenarları ipli külotuu beni tahrik etmişti iyice. Gülük kıyafetlerini giydi ve bana sesendi. Arda hadi ablacım.. bende yeni uyanmış numarası yaparak gerildim. Sikim çadır kurmuştu yine. Noldu abla yaa dedim. Hadi indir şunu da kahvaltıya gel dedi?.Ablam sırtı açık bir tulum giymişti. İçinde sütyen olmadığı beliydi. Yine hafif bir makyaj vardı yüzünde. Ayağında topuklu ayakkabılar ayaklarının ve beyaz topuğunun güzelliğini ortaya çıkarmıştı. Kumral saçlarını at kuyruğu yapmış ensesi ortaya çıkmıştı. Ve böyle bir güzellikle ilk dansı tabi ki ben yaptım. Eline beline attığım anda çok ta tercih etmediği tanga külpt olduğunu farkettim. Dans ederken ben ablamın kokusunun ve temasının tadını çıkarıyordum. Ne düşünüyorsun dedi? Tanga giymişsin.. pek tercih etmezsin aslında.. dedim? bir kahkaha attı.. hayır salak dedi.. akşamları seni banyoya göderdiğimde? ne düşünüyorsun dedi.. bunu beklemiyordum.. ne düşünücem abla işte? ne biçim bi soru bu dedim? ilhamı benden alıp başkasını hayal etmiyosundur herhalde dedi.. abla tamam yaa dedi.. şarkı bittiğinde hızı bir şekilde sarıldı ve yanağım ve dudağım arasına bir öpücük kondurdu.Düğünden sonra eve gittiğimizde amcamlar yine bizdeydi. Ertesi gün gideceklerdi ve bu ablamla geçireceğimiz son gece olabilirdi. Makyajını silmiş bir şekilde geldi ablam. Elinde penye elbise gecelik vardı. Biraz yatağın kenarına oturduk ve düğün hakkında konuştuk. Hava çok sıcaktı.
Soğuk bişeyler içtik. Hadi yaaa dedi.. çamaşır almayı unuttum? bilerek mi söyledi bilmiyorum ama yengemler yattığı için odasına giremedi. Hadi dön arkanı dedi. Geceliğimi giyicem. Gözlerimi kapadım arkasını döndü. Ben hafifçe aralıyarak onu dikizliyordum. Tulumu çıkardı. Sırtı çok güzeldi. Ten rengi incecik bir tanga vardı üstünde. Güneş görmemiş beyaz kalçaları yuvarlak ve sıkıydı. Geceliğini üstüne geçirince arkasına dönerken ben yine sımsıkı kapadım gözlerimi. Abla dedim? hava çok sıcak ben şort giymesem.. olur canım hatta tişört de giyme..Yine aynı pozisyona geçtik. Zaten aşka türlü yatılmıyordu yatakya. Ablam yatarken kısa olan geceliği iyice yukarı çıkmıştı. Kalçalarına kadar beyaz baldırlarını görüyordum. Üstümüze çarşafı çekip sarıldım arkadan. Sert sikimi dayadım götüne. Şortumun olmaması ve ablamın geceliğinin ince olması daha çok hissettiriyordu. Ensesini öptüm canım ablam dedim. Sikim yırtacak gibiydi baxerımı. Tepki vermiyordu ablam. Götünü de kaçırmıyordu. Ben hadi banyoya git lafını bekliyordum ama gelmedi. Ben yanaştıkça yanaştım. Üstte kalan elimi beline koymuştum. Nefesim ensesindeydi. Belimde elimi tuttu ve memesine götürdü.. çıldıracak gibiydim. Göğüsleri sert ve uçları dimdikti. Geceliğin üstünden yoğurmaya ve avuçlamaya başlamıştım. Yavaş dedi.. acıttın?ensesinden öpmeye başladım. Boynunu kulak arkasını ense kökünü öpüyor yalıyordum. Geceliği iyice sıyrılmış tangalı götü açılmıştı. İyice dayamış artık açık açık sürtüyorum.
O şekilde ne kadar seviştik bilmiyorum ama çok geçmeden baxerıma boşaldım. Ama bu benim hızımı kesmedi. Baxerımı çıkarım ve döllerimi temizledim. Artık çırılçıplaktım yatakta. Ablamın hala arkası dönük nefes alış verişi hızlıydı. Geceliğini yukarı sırdım. Elimi içine sokup memelerini tuttum. Biraz önce boşalmasına rağmen dimdik olan sikimi yine dayadım götüne. Elimi göğüslerinden yukarı yüzüne kaydırdım. Etli dudaklarına dokunurken parmağımı emmeye başladı. O kadar güzel emiyordu ki sanki oral seks yapıyordu parmağıma. Üstte kalan elini önce kalçama sonra da sikime attı. Sertliğini sıktı ve ohhh diye bir ses geldi..ok yaydan çoktan çıkmıştı artık. Ağzındaki parmağımı aşağı götürerek tangasından içine soktum. Bacağını hafifçe açarak derinlere ulaşmamı sağladı. Sonra sırt üstü döndü. Elim tangasının içinde klitorisini okşuyordum. Elimi derinlere daldırım amının sularıyla kayganlaştırıyor sonra tekrar klitorisini okşuyordum. Ben kızlığına zarar vermemek için dikkatli davranırken o amındaki elimi tuttu ve parmağımı amına doğru soktu. Ablam bakire değildi. Bu beni daha da azdırdı. Dudaklarından öpmeye başladım.dillerimiz ağzımızın içinde dans ediyordu adeta. Bir taraftanda tangasını indirdim. Üstüne çıktım. Misyoner pozisyonunda öpüşmeye başladım.
Boynunu çenesini göğüzlerine inip geceliğinin yakasını sıyırıp memelerini emdim. Ablam inliyor ama çığlık atmamamk için de zor tutuyordu kendini. Yavaş yavaş amına geldim. Bacak arasına girip tüysüz terli ve ıslak amını yaladım. Dilim ve parmağım içindeydi. Çok geçmeden ablam sarsılarak boşaldı. Amından gelen her damlayı yuttum. Tekrar yukarı çıktım nefes nefese ve terliydik. Dudaklarım ve çevresi am sularıyla ıslanmıştı. Alamı öpmeye başladım. O sırada da bacak arasına yerleştim ve ıslak amına tek hamlede geçirdim. Sert ve hızlı bir şekilde ablamı sikmeye başladım. Bedenlerimizin birbirine çarpmasıyla sesler çıkıyordu. Deli gibi de öpüyordum. Artık iyice zirvedeydik ablam zorla arda çık dedi. Ben som hamlede dışarı çıktım ve göbeğine doğru sanki hiç boşalmamış gibi boşalmaya başladım. Ablamda bir taraftan sarsılırken diğer taraftan da göbeğinde ki spermleri eliyle oynuyordu. Ve o eli bana doğru uzattı. Parmağından kendi spermlerimi emmeye başladım. Ve sonra tekrar göbeğine emip göbeğinin üstündeki sperlerimi yaladım. Ben yalarken ablam saçlarımı okşuyordu.Bir süre yanyana yatarak dinlendik. O kadar az konuşuyorduk ki? ablam başını göğsüme yaslamıştı. Sonra mememi emmeye başladı. Camdan gelen az bi ışıkta ışıkta onu izlemek heyecan vericiydi.
Göbeğime ilerledi ve sikimi tuttu. Daha önce de tutmuştu ama bu bambaşkaydı. Sikimi ağzına alıp iyice sertleştirdi. Deli gibi sakso çekiyordu bana. Üstüme çıktı ve oturdu sikime. Geceliğini yukarıdan sıyırıp atınca artık çırılçıplaktı. Üstümde deli gibi zıplamaya başladı ama yatak ses yapınca durduk. Üstümden ve yataktan indi. Elimi tutup kaldırdı beni. Önüme eğilip yine sakso çekti. Bir eliyle taşaklarımı tutarken diğeriyle 31 çektiriyordu. Bunu sana pansuman yaparken yapmak istedim dedi.. iyice azmıştım. Ayağa kaldırım çalışma masama dayım ellerini. Belini biraz kırdım bacaklarını açtım. Sikimi deliğine yarlayıp soktum içine. Belinde tuttum ve biraz da tırnak geçirip sikmeye başladım. Beli acımış ve kaçıyordu ama benim buna niyetim yoktu.. ince omuzlarından tuttum ve sert darbelerle sikmeye başladım. Benden önce orgazm oldu. Onun o heyecanıyla bende çok dayanamadım ve kalçalarına boşaldım.. ıslak mendille temizledikten sonra güzel ve mutlu bir uyku çektik?DEVAMI GELECEK?

Leave a Reply

afyon escort kütahya escort