karım kardeşim ve ben grup yaptık

2Bu hikayeyi size neden anlatıyorum inanın bilmiyorum. Belki de içimi dökmek istediğimdendir. İsim vermeden hikayemi anlatmak istiyorum. Çünkü çok karışık bir hikaye ve bu hikayenin içerisinde ben karım ve kız kardeşim de yer alıyor. Aslında hiç gereksiz detaylara da gerek yok zaten uzun bir hikaye ve ben de hemen konuya girmek istiyorum. Biz dört yıl önce evlendik ve şehir merkezinden uzakta bir yerde karımın isteği üzerine sessiz bir site içerisinde yaşıyoruz. Evlenmden önce şehir merkezinde yaşadığı için karım gürültülü ortam istemediği için site içerisinde bir ev satın aldık ve buraya taşındık. Karımın swinger sikiş merakı yüzünden geldik belki buraya aslında şaun düşünüyorumda gözlerden uzak bir yer nede olsa.

Evlendiğimiz ilk günlerde hiç bir sıkıntımız yoktu ama aylar geçtikçe karımın beni aldattığından şüphelenmeye başladım. Bunu bazen gizli gizli mesaj yazarken veya telefonu çaldığında başka bir odaya girerek sessiz sessiz konuştuğunu fark ettim. O günden sonra içimde sürekli bir düşünce ile yaşadım, her an “acaba kiminle görüşüyor” diye düşünmeden duramıyordum ve bu durumu öğrenmek için bir kaç ay önce yatak odasına ve salona karım evde yokken gizli kamera yerleştirdim. Biraz James Bond filmlerinden çıkma bir hikaye gibi gelebilir bu sizlere ama inanın bana gizli kamera işi gerçekten çok işe yarıyor çünkü karımın en orta düzey kardeşimle sikiştiğini o gizli kameralar sayesinde anlamıştım. Bu gizli kamera ile karımı yakalamam konusunda bir kaç bilgi verdikten sonra karımla swinger porno hikayemize geçeceğim.

Dediğim gibi bir kaç ay önce kameraları yerleştirdim ve bir hafta boyunca her akşam görüntüleri takip ettim, karım ev hanımıydı ve eğer beni aldatıyorsa muhtemelen eve erkek alıyor diye düşünüyordum ama bir hafta boyunca karım sadece belirli saatlerde evden çıkıyor ve bir kaç saat sonra geliyordu. Benim düşünceme göre her an eve gelebilirim diye evde sikişmiyor başka bir yere gidip sikişiyordu, bu durumu değiştirmek için bir sabah evden çıktığımda saat onbir gibi karımı aradım ve “iki günlüğüne şirketle beraber şehir dışına çıkıyorum, iki gün yokum bilgin olsun” dedim. Sesindeki o sevinç gerçekten o kadar bariz belli oluyorduki telefonu kapatmadan karımın bu yemi yuttuğunu anlamıştım. O gün ve ertesi gün olacak şekilde iki gün boyunca eve uğramadım, iş yerime yakın bir yerdeki otelden bir oda kiralayarak orada kaldım.

İki gün sonrasında akşam üzeri eve gittiğimde yaptığım ilk iş karımı bir şekilde başka odaya göndererek bilgisayardan kayıtları izlemek oldu. Aradığım sonuçlara işte o an kavuşmuştum ama gördüklerim karşısındada şok olmuştum. Küçük kardeşim ve karım ben evde yokken iki gün boyunca resmen karı koca hayatı yaşamışlardı. Evin başka hangi odalarında sikiştiler bilmiyorum ama salonda ve yatak odasında defalarca kez karımın sikiş görüntülerini görmüştüm. Aslında bu görüntüler gördüğüm ilk saniye sadece şaşkınlık ve sonrasında ise azgınlık olarak bende etki görtermişti. Karsını aldatmayan biri değilim, benimde kaçamaklarım var ve olaya bu yönden bakınca pekte sinirlenmedim, onun yerine karımla kardeşimin sikiş videosunu büyük bir keyifle izlemeye başladım.

Aynı akşamda karımla daha önce eşine az raslanan bir sikiş yaşadım, karımı altıma alıp sikerken sürekli gözlerimin önüne izlediğim video geliyordu ve kardeşimin karımı sikerken inlettiğini hayal ediyordum. O gece iki defa orgazm olduktan sonra ertesi gün kahvaltıda konuyu karıma söyledim. Önce iş için şehir dışına çıkma olayının yalan olduğunundan bahsettim, zannettiki onu aldatıyordum ve başka bir kadınla birlikte olabilmek için iki gün eve gelmemiştim ama ardından yatak odası ile salona gizli kamera yerşeltirdiğimi söyleyince yüzündeki o sinirli ifade kaybolmuş ve yerini korku dolu bakışlara bırakmıştı. Karımın korktuğunu ve suçluluk hissettiğini anladığımda “sakin ol, aslında tuhaf gelebilir ama kardeşimle sikiş görüntülerinizi izlerken sinirlenmek yerine zevk aldım” dedim. Kahvaltıda aklıma birden gelen fikir olan swinger sikiş fikrini karıma söyledim, ona “kardeşime söyle isterse grup sikişebiliriz” dedim.

Karım bu fikir karşısında önce şaşkınlıkla “nasıl yani, kardeşin beni sikerken sende izlemek mi istiyorsun” dedi, tabiki aklımdaki bu değildi, beni tahrik eden karımın sikilirkenki azgın halleriydi, onu hem sikiştirmek hemde sikmek istiyordum ve “hayır kardeşimde sikecek bende sikeceğim seni” dedim, yüzündeki tebessüm bu teklifimi kabul ettiğini söylüyordu bana :). Karım “tamam ben konuşurum o zaman” dedi ve o gün ben işe gittikten sonra karım kardeşimi aradı, kardeşim ilk başlarda karım gibi şaşkınlıkla karşılasada konuya sıcak bakarak durumu kabul etmiş. Ardındanda beni aradı zaten ve telefonda “abi bu akşam müsaitmisiniz, geleyim mi size” dedi, bende “gel kardeşim, yengende çok özledi seni, gerçi daha bir iki gün önce görüşmüşsünüz ama yinede akşam gel bekliyoruz” dedim.

O gün benim için nasıl geçti anlatamam, çok uzun bir iş günüydü ve sonunda akşam olduğunda işten çıkar çıkmaz son sürat eve geçtim. İçeri girdiğimde kardeşim çoktan gelmişti ve muhtemelen ben gelene kadarda neler neler yaşamışlardı. İçeri girdiğimde önce karıma “sen birşeyler hazırlada önce yemek yiyelim” dedim, o mutfağa gittiğindede kardeşime “aranızdaki bu ilişki nasıl başladı, ilk ne zaman sikiştiğiniz” diye sordum. Kardeşimin bana anlattıkları daha ilişki başlamadan azgınlaşmama neden olmuştu çünkü karımın bu kadar orospu olabileceğini düşünmemiştim. Karımla beraber sikiş hikayelerini anlattıktan sonra “yengemle sikişmekten zevk aldığım kadar karımdan zevk alamıyorum” dedi. Aslında önce yemek yeyip sonra yatak odasına geçecektik ama kardeşimden duyduklarım yüzünden hemen ayağa kalktım ve mutfağa gitip karıma “bırak yemeği, yatak odasına geç” dedim.

Acele ile kardeşim, karım ve ben üçümüz acele ile yatak odasına geçtik, ben önce bunları baş başa bırakarak ayakta öpüşmelerini istedim, kardeşim karımın dudaklarını hep öpüyor hemde ellerini karımın götüne sarmalayarak sıkıyordu. O an karımın götünün ne kadar büyük olduğunu çok daha iyi anlamıştım ve gözlerimin önünde karımı başka bir erkeğin kollarında görmek beni delicesine heyecanlandırmıştı. Onların sevişmelerini izlerken yavaş yavaş üzerimde ne varsa çıkardım ve yatağa uzanarak “hadi soyununda sizde gelin” dedim. Yatak odasında ben ne dersem onlar yaşanıyordu ve bu karım, kardeşim ve benim katıldığım üçlü swinger sikiş benim irademle yönetiliyordu. Ben çıplak yatakta onları beklerken bir yandanda otuzbir çekerek karımın soyunmasını izliyordum, birazdan iki erkekle sikişen karımın alacağı o zevki hayal ederek sert sert otuzbir çekmeyi sürdürüyordum.

Bir dakika kadar sonra hem kardeşim hemde karım çıplak bir şekilde yanıma geldiler, önce karımla kardeşimi öpüştürdüm ve bende o sırada karımın memelerine yumuldum, memelerini deli gibi emerken gir yandanda kardeşimin elini karımın amına koyarak onu parmaklamasını istedim. Süper bir grup sikiş yaşıyorduk ve karımın içine girmek için hem ben hemde kardeşim sabırsız bir haldeydik. Kardeşime “ilk nerden girmek istersin?” diye sorduğumda bana “ben götünü sikmeyi çok seviyorum aslında” dedi, ben “o zaman yatağa uzanayım aşkım sende üzerime otur, kardeşimde seni götten siksin” dedim ve o pozisyona geçtik. Karım dimdik durak yarrağımın üzerine otururken iniltileri beni deli ediyordu, tamamen yarağımı içine aldıktan sonrada götünden içeride kardeşimi alması zaten çılgına dönmüşken dahada ateşimi yükseltmişti. Ben karımı o geceye kadar böyle içten ve yüksek sesle inlediğine şahit olmamıştım.

 

Kardeşim ve ben karımın içine girdikten sonra ben alttan çok yavaş bir şekilde karımın içine usul usul girip çıkıyordum ve kardeşimi izliyordum, kardeşimse karımın saçlarından sıkı sıkı kavrayıp çekiştirerek kocaman olmuş göt deliğinden içeri bir giriyor bir çıkıyordu. Gördüklerim yüzünden bir süre sonra artık hızlanmaya başlamıştım, aradan dakikalar geçtikçe ben karımı dahada aşık oluyor ve başka erkeklerle daha bu tür sikişler yaşamasını istiyordum, içten içe karımı orospu olarak hayal edip başka erkeklere pazarladığımı düşünerek sikişmeye devam ediyordum. Bu düşünce beni öylesine deli ediyorduki bazen düşünmekle yetinmeyip karıma “oropsu karıcığım, başka erkeklerle daha sikişmek ister misin, orospuluk yapmak ister misin, para karşılığı siktirecek misin kendini” diye söylenip duruyordum. O fantaziler sırasında kardeşimin karımı nasıl siktiği umurumda değildi çünkü ben kendimi hayallere öylesine kaptırmıştımki sanki söylediklerimi o an yaşıyor gibiydim.

 

Hiç abartmıyorum yarım saat kadar ben alttan karımın amını sikerken kardeşimde üstten karımın göt deliğine çaktı. Karımın iki defa orgazm olduğunu fark ettim, onun zevk alması benimde zevkimi katlıyordu ve yarım saat sonunda kardeşime “birazda karımın amını sikmek ister misin” diye sordum, gözlerini bana doğru dikip “bende bunu ne zaman teklif edeceksin diye bekliyordum” dedi ve karımın kocaman olmuş göt deliğinden yavaşça çıkarak kenara çekildi. Sonrasında karım üzerimden kalkıp diğer yanıma geçti ve kardeşim yatağa uzandıktan sonra karım bu defa kardeşimin sikinin üzerine oturdu, amından içeri aldı. Şimdi karımı götten sikme sırası bendeydi, yarrağımı elime alıp karımın göt deliğine dayayarak olabildiğince sert bir şekilde içine doğru itekledim, karım kendini öne doğru çekerek “aaaaahhh napıyosun hayvan” diyerek elini göğsüme koyup beni kendinden geriye doğru itekledi.

 

Karımın elini tuttum ve bükerek arkasında birleştrimdim, ardındanda yarrağımı tekrar elime alıp göt deliğine dayadım ve az öncekine nazaran biraz daha yumuşak bir halde karımın götünden içeri girdim. Bir kaç defa yavaş yavaş siktiten sonra karımın kolunu bırakarak iki elimle birden önümde duran kocaman götünü sıkı sıkı tutup içine girerken götünden destek almaya başladım. O kadar sert sikiyordum ki artık bu sikişe dayanamıyordum ve boşalmamak için ara ara başka şeyler düşünüyordum, inanırmısınız iş yerindeki müdürümü bile düşüdüm, aşırı itici biri olduğu için onu düşünmek belki boşalmamı geciktirir diye düşündüm ve işe yaramadıda değil ama çok uzun süreli olmadı :). Belki karımı on saniye kadar daha uzun sikmemi sağlamış olabilir ama sonunda artık dayanamayarak “ben geliyorum” dedikten sonra karımın üzerine uzandıp içine boşalmaya başladım, tüm spermlerimi karımın götüne akıttım.

 

Boşaldıktan sonra karımın içinden çıkıp hemen yanlarına uzanarak onların sikişmelerini göz ucuyla takip ettim, bir yandanda saniyeler içerisinde yumuşayıp inen yarağımı elimle okşuyordum. Belki iki veya üç dakika kadar daha kardeşimle karımın sikişmelerine seyirci olarak katıldım ve kardeşimde boşalacağı zaman “bende geldim” diyerek karımı üzerinden kaldırdı ve arkasından kalçalarına, beline ve sırtına doğru fışkırarak boşalmaya başladı. Üçümüzde istediğimizi almıştık ama şahsen ben günün böyle bitmesini istemiyordum o yüzden kardeşime “eve telefon aç, burada olduğunu söyle ve bir kaç saat geç geleceğini bilsinler” dedim. Kardeşim “neden bir kaç saat geç gideceğimki abi, bi duş alıp çıksam sorun olmaz” dedi. Kardeşimi hemen bırakmak işime gelmiyordu o yüzden “yengenle bir kaç defa daha sikişmek istemez misin” dedim.

Leave a Reply

afyon escort kütahya escort